SEMINARIUM
GENETYKÓW SĄDOWYCH
Kraków, 24-25 listopada 2011 roku
   
14th European Conference on Psychology and Law
Uwaga zmiana miejsca spotkania w dniu 25 listopada 2011 roku

Uprzejmie informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem III Seminarium Genetyków Sądowych zmuszeni jesteśmy zmienić miejsce spotkania w dniu 25 listopada 2011 r.
Seminarium odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Biurowego Lubicz I przy ulicy Lubicz 23, na parterze budynku.
Pozostałe punkty programu, w tym zajęcia warsztatowe w dniu 24 listopada 2011 r. pozostają bez zmian.
Za wszelkie niedogodności związane ze zmianą miejsca spotkania serdecznie przepraszamy.

Lokalizacja:


Instytut Ekspertyz Sądowych ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w III Seminarium Genetyków Sądowych organizowanym w dniach 24–25 listopada br. w siedzibie Instytutu w Krakowie. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń oraz poglądów na temat stanu oraz kierunków rozwoju genetyki sądowej. Program seminarium obejmuje zarówno wykłady zaproszonych gości, jak i zajęcia warsztatowe w dniu 24 listopada.
Pośród zaplanowanych wystąpień znalazły się referaty, które pozwolą uczestnikom seminarium zapoznać się z najnowszymi trendami w analizie genetycznej cech fizycznych człowieka, stanem i funkcjonowaniem bazy danych profili DNA czy też metodami prezentacji wyników analizy chromosomu Y w sądzie. W programie uwzględniono także bieżące sprawy dotyczące środowiska genetyków sądowych, w tym specjalizacji z zakresu genetyki sądowej i akredytacji laboratoriów genetycznych.
Mamy nadzieję, że tegoroczne seminarium będzie kontynuacją cyklicznych spotkań genetyków sądowych, których gorącym orędownikiem i pomysłodawcą był były Dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych, Aleksander Głazek.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr Tomasz Kupiec

Ostatnia modyfikacja: 17.11.2011  
home   top    back